Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Rozpis soutěže
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.7.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
2.9. 18:30
AN015
Ledeč n.S. - H.Brod
28 : 24
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
11.3. 14:30
BG024
Kutná Hora - Dukla 4
19 : 10
11.3. 13:10
BG022
Dukla 6 - Kutná Hora
17 : 10
Erima přebor mladší žáci - skupina B
2.6. 13:50
BH069
S.Vršovice - Mělník
14 : 11
2.6. 13:10
BH068
Sokol Úvaly B - Kutná Hora B
20 : 6
2.6. 11:50
BH066
Kutná Hora B - S.Vršovice
8 : 15
2.6. 11:10
BH065
Mělník - Sokol Úvaly B
10 : 15
2.6. 09:50
BH063
Mělník - Kutná Hora B
7 : 7
2.6. 09:10
BH062
S.Vršovice - Sokol Úvaly B
11 : 18
5.5. 14:30
BH050
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
15 : 6
5.5. 13:50
BH049
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
10 : 22
5.5. 12:30
BH047
Kutná Hora B - Sokol Úvaly B
8 : 5
5.5. 11:10
BH045
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
18 : 6
5.5. 09:50
BH043
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
7 : 15
5.5. 08:30
BH041
Kutná Hora B - Zruč n.S.
8 : 14
10.3. 14:30
BH009
L.Vršovice - Zruč n.S.
6 : 12
10.3. 13:10
BH007
Zruč n.S. - Kobylisy
12 : 6
10.3. 11:50
BH005
Zruč n.S. - Kutná Hora B
14 : 1
10.3. 11:10
BH004
L.Vršovice - Kobylisy
11 : 13
10.3. 10:30
BH003
S.Vršovice - Zruč n.S.
5 : 18
Erima přebor starších žáků - skupina B
12.5. 11:50
CQ036
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
9 : 12
12.5. 09:50
CQ033
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
13 : 7
Společná regionální liga
28.4. 13:00
CR031
Zruč n.S. - Sokol Úvaly
34 : 23
21.4. 13:00
CR030
Zruč n.S. - Wendy Mělník
21 : 17
11.9. 14:00
CU001
Zruč n.S. - Sokol Úvaly
25 : 22
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
11.9. 12:00
CV005
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
11 : 4
11.9. 10:30
CV003
Kutná Hora - Pardubice
19 : 5
11.9. 09:40
CV002
Sokol Úvaly B - Pardubice
8 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj - Pardubice (13.11.) - výsledky
video
online
Pardubice - Kutná Hora
26 : 14
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
13 : 11
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
13 : 9
video
online
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
18 : 10
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
16 : 16
video
online
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
20 : 11
video
online
Zruč n.S. - Úvaly
8 : 22
video
online
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
26 : 14
video
online
Pardubice - Úvaly
11 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Úvaly
20
17
1
2
329 : 210
35
2
Pardubice
20
17
0
3
357 : 218
34
3
Kutná Hora
20
10
2
8
290 : 276
22
4
Zruč n.S.
20
7
2
11
244 : 257
16
5
AŠ Ml. Boleslav
20
6
1
13
247 : 309
13
6
TJ Sokol Bělá
20
0
0
20
143 : 340
0
Tabulka střelců
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
92
Matěj Veselý
TJ Sparta Kutná Hora
87
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Schwarz
TJ Sparta Kutná Hora
17
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
15
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
18
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
16
David Vlasák
Jiskra Zruč n.S .
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.