Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
Rozpis soutěže
turnaj Bělá 6.11.
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
David Vlasák
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
39
Počet branek
59
Starty
Erima přebor starších žáků - skupina B
12.05. [CQ040]
Zruč n.S. - Kobylisy
12 : 13
2 branek
12.05. [CQ037]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
12 : 12
2 branek
12.05. [CQ034]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
10 : 11
1 branek
12.05. [CQ031]
Zruč n.S. - S.Vršovice
10 : 6
2 branek
29.04. [CQ029]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
7 : 15
2 branek
29.04. [CQ027]
Zruč n.S. - Kobylisy
14 : 14
3 branek
29.04. [CQ025]
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
11 : 18
1 branek
29.04. [CQ023]
S.Vršovice - Zruč n.S.
14 : 17
2 branek
31.03. [CQ020]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
17 : 9
5 branek
31.03. [CQ018]
Kobylisy - Zruč n.S.
9 : 15
0 branek
31.03. [CQ015]
Zruč n.S. - S.Vršovice
13 : 9
0 branek
31.03. [CQ013]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
12 : 12
2 branek
17.03. [CQ009]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
7 : 13
2 branek
17.03. [CQ007]
Zruč n.S. - Kobylisy
9 : 19
0 branek
17.03. [CQ005]
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
12 : 21
1 branek
17.03. [CQ003]
S.Vršovice - Zruč n.S.
18 : 11
0 branek
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
24.09. [CV012]
Zruč n.S. - Pardubice
10 : 18
5 branek
24.09. [CV010]
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
20 : 10
5 branek
24.09. [CV007]
Kutná Hora - Zruč n.S.
18 : 7
5 branek
Erima přebor starších žáků
13.11. [CX058]
Zruč n.S. - Úvaly
8 : 22
0 branek
13.11. [CX056]
Zruč n.S. - Kutná Hora
16 : 16
0 branek
13.11. [CX054]
Pardubice - Zruč n.S.
13 : 9
0 branek
13.11. [CX052]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
13 : 11
0 branek
30.10. [CX050]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 10
1 branek
30.10. [CX048]
Úvaly - Zruč n.S.
13 : 17
2 branek
30.10. [CX045]
Zruč n.S. - Pardubice
8 : 16
1 branek
30.10. [CX043]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
18 : 14
1 branek
01.10. [CX030]
Pardubice - Zruč n.S.
14 : 12
2 branek
01.10. [CX027]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
17 : 6
1 branek
01.10. [CX024]
Zruč n.S. - Úvaly
6 : 12
0 branek
Další
Předchozí kola
1. turnaj - Bělá p. B. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
video
online
Úvaly - Sokol Úvaly B
11 : 2
video
online
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 7
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
video
online
Úvaly - Pardubice
4 : 10
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
9 : 10
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
5
5
0
0
55 : 37
10
2
Pardubice
5
4
0
1
52 : 35
8
3
Ml. Boleslav
5
2
0
3
42 : 50
4
4
Úvaly
5
2
0
3
37 : 38
4
5
TJ Sokol Bělá
5
2
0
3
37 : 40
4
6
Sokol Úvaly B
5
0
0
5
23 : 46
0
Tabulka střelců
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
33
Václav Sychra
1.HC Pardubice
17
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
2
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Vaněk
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
Robin Macháček
1.HC Pardubice
4
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.