Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Rozpis soutěže
kvalifikace - podzim
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Luboš Bandi
Sparta Kutná Hora A
2 - 0 - 0 - 1
Šimon Coufal
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Horáková
Sparta Kutná Hora A
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Jeníček
Sparta Kutná Hora A
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Losinecký
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Men
Sparta Kutná Hora A
2 - 0 - 0 - 1
Karel Mistrík
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Procházka
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Matouš Saidl
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Šimko
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora A
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Špaček
Sparta Kutná Hora A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Filip Zich
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Ginter
Sparta Kutná Hora A
4 - 0 - 0 - 2
David Pacner
Jiskra Zruč n. S.
4 - 0 - 0 - 2
Martin Březina
Sokol Úvaly B
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora A
6 - 0 - 0 - 3
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
8 - 0 - 0 - 4
Předchozí kola
23.10. turnaj Pardubice - výsledky
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
18 : 10
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
9 : 14
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
16 : 9
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
18 : 10
video
online
Pardubice - Kutná Hora
23 : 16
video
online
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
12 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
11
0
1
170 : 96
22
2
Pardubice
12
9
0
3
149 : 112
18
3
Sokol Úvaly B
12
3
0
9
106 : 148
6
4
Zruč n.S.
12
1
0
11
85 : 154
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
55
Václav Sychra
1.HC Pardubice
50
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
12
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
5
Martin Březina
Sokol Úvaly B
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
8
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
6
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.