Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
Rozpis soutěže
turnaj Bělá 6.11.
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Luboš Bandi
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
81
Počet branek
260
Starty
Žákovská liga starších žáků
10.12. [AO058]
Kutná Hora - HK KP Brno
15 : 28
2 branek
10.12. [AO055]
Zlín - Kutná Hora
18 : 8
2 branek
10.12. [AO052]
Talent A - Kutná Hora
28 : 9
1 branek
10.12. [AO050]
Kutná Hora - STM Olomouc
13 : 15
2 branek
10.12. [AO046]
Luhačovice - Kutná Hora
30 : 15
1 branek
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
02.06. [BG075]
Dukla 6 - Kutná Hora
19 : 13
2 branek
02.06. [BG072]
Kutná Hora - Dukla 4
19 : 2
5 branek
02.06. [BG069]
Ml. Boleslav - Kutná Hora
11 : 31
12 branek
02.06. [BG066]
Kutná Hora - Chodov
25 : 4
10 branek
05.05. [BG055]
Kutná Hora - Úvaly
14 : 16
5 branek
05.05. [BG053]
Ml. Boleslav - Kutná Hora
5 : 21
7 branek
05.05. [BG050]
Dukla 6 - Kutná Hora
22 : 15
3 branek
05.05. [BG048]
Kutná Hora - Chodov
22 : 4
3 branek
31.03. [BG033]
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 16
6 branek
31.03. [BG031]
Dukla 4 - Kutná Hora
10 : 16
4 branek
31.03. [BG029]
Kutná Hora - Chodov
12 : 11
4 branek
31.03. [BG027]
Úvaly - Kutná Hora
14 : 13
8 branek
11.03. [BG024]
Kutná Hora - Dukla 4
19 : 10
8 branek
11.03. [BG022]
Dukla 6 - Kutná Hora
17 : 10
4 branek
11.03. [BG020]
Úvaly - Kutná Hora
7 : 9
4 branek
11.03. [BG017]
Kutná Hora - Chodov
14 : 7
4 branek
26.11. [BG013]
Kutná Hora - Dukla 4
20 : 17
6 branek
26.11. [BG010]
Kutná Hora - Úvaly
12 : 12
3 branek
26.11. [BG008]
Dukla 6 - Kutná Hora
20 : 9
3 branek
26.11. [BG006]
Kutná Hora - Chodov
21 : 7
6 branek
26.11. [BG003]
Ml. Boleslav - Kutná Hora
13 : 19
7 branek
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
06.11. [CA014]
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
2 branek
06.11. [CA010]
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
2 branek
06.11. [CA008]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
1 branek
06.11. [CA006]
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
4 branek
Další
Předchozí kola
1. turnaj - Bělá p. B. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
video
online
Úvaly - Sokol Úvaly B
11 : 2
video
online
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 7
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
video
online
Úvaly - Pardubice
4 : 10
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
9 : 10
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
5
5
0
0
55 : 37
10
2
Pardubice
5
4
0
1
52 : 35
8
3
Ml. Boleslav
5
2
0
3
42 : 50
4
4
Úvaly
5
2
0
3
37 : 38
4
5
TJ Sokol Bělá
5
2
0
3
37 : 40
4
6
Sokol Úvaly B
5
0
0
5
23 : 46
0
Tabulka střelců
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
33
Václav Sychra
1.HC Pardubice
17
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
2
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Vaněk
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
Robin Macháček
1.HC Pardubice
4
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.