Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
Rozpis soutěže
turnaj Bělá 6.11.
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Jakub Krušberský
Post
Mateřský klub
Dukla Praha
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
44
Počet branek
186
Starty
Erima přebor Prahy mladších žáků
22.10. [BE050]
Dukla 4 - Dukla 6
11 : 20
3 branek
22.10. [BE047]
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 6
2 branek
22.10. [BE044]
L.Vršovice - Dukla 6
1 : 26
6 branek
22.10. [BE041]
Dukla 6 - Chodov
26 : 6
5 branek
16.10. [BE040]
Dukla 4 - Dukla 6
8 : 27
5 branek
16.10. [BE037]
Dukla 6 - S.Vršovice
28 : 3
1 branek
16.10. [BE034]
L.Vršovice - Dukla 6
2 : 31
3 branek
16.10. [BE031]
Dukla 6 - Kobylisy
22 : 5
3 branek
02.10. [BE030]
Dukla 6 - Chodov
22 : 12
2 branek
02.10. [BE028]
L.Vršovice - Dukla 6
3 : 29
6 branek
02.10. [BE025]
Dukla 6 - S.Vršovice
18 : 2
3 branek
02.10. [BE023]
Kobylisy - Dukla 6
5 : 27
12 branek
11.09. [BE020]
Dukla 4 - Dukla 6
3 : 20
3 branek
11.09. [BE017]
Dukla 6 - S.Vršovice
22 : 2
3 branek
11.09. [BE014]
Chodov - Dukla 6
6 : 25
11 branek
11.09. [BE011]
Dukla 6 - Kobylisy
20 : 2
1 branek
03.09. [BE010]
Dukla 4 - Dukla 6
8 : 26
5 branek
03.09. [BE007]
Dukla 6 - L.Vršovice
21 : 0
3 branek
03.09. [BE001]
Dukla 6 - Chodov
13 : 2
2 branek
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
02.06. [BG075]
Dukla 6 - Kutná Hora
19 : 13
1 branek
02.06. [BG073]
Ml. Boleslav - Dukla 6
13 : 27
2 branek
02.06. [BG070]
Dukla 6 - Dukla 4
29 : 13
7 branek
02.06. [BG068]
Chodov - Dukla 6
7 : 21
3 branek
20.05. [BG064]
Chodov - Dukla 6
12 : 21
7 branek
20.05. [BG062]
Dukla 6 - Ml. Boleslav
17 : 9
3 branek
20.05. [BG060]
Dukla 4 - Dukla 6
17 : 29
1 branek
20.05. [BG058]
Dukla 6 - Úvaly
23 : 17
5 branek
05.05. [BG054]
Dukla 6 - Chodov
25 : 8
2 branek
05.05. [BG052]
Úvaly - Dukla 6
16 : 20
2 branek
05.05. [BG050]
Dukla 6 - Kutná Hora
22 : 15
3 branek
Další
Předchozí kola
1. turnaj - Bělá p. B. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
video
online
Úvaly - Sokol Úvaly B
11 : 2
video
online
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 7
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
video
online
Úvaly - Pardubice
4 : 10
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
9 : 10
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
5
5
0
0
55 : 37
10
2
Pardubice
5
4
0
1
52 : 35
8
3
Ml. Boleslav
5
2
0
3
42 : 50
4
4
Úvaly
5
2
0
3
37 : 38
4
5
TJ Sokol Bělá
5
2
0
3
37 : 40
4
6
Sokol Úvaly B
5
0
0
5
23 : 46
0
Tabulka střelců
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
33
Václav Sychra
1.HC Pardubice
17
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
2
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Vaněk
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
Robin Macháček
1.HC Pardubice
4
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.