Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Rozpis soutěže
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Tomáš Kočí
Post
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
7
Starty
Erima přebor starších žáků - skupina B
27.05. [CQ050]
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
10 : 15
0 branek
27.05. [CQ047]
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
9 : 10
0 branek
27.05. [CQ044]
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
10 : 15
1 branek
27.05. [CQ041]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
9 : 14
0 branek
12.05. [CQ039]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 11
0 branek
12.05. [CQ036]
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
9 : 12
1 branek
12.05. [CQ034]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
10 : 11
1 branek
12.05. [CQ032]
Kobylisy - AŠ Ml. Boleslav
14 : 10
0 branek
29.04. [CQ030]
Kobylisy - AŠ Ml. Boleslav
12 : 21
0 branek
29.04. [CQ028]
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
26 : 11
0 branek
29.04. [CQ025]
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
11 : 18
0 branek
29.04. [CQ022]
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
12 : 6
0 branek
31.03. [CQ019]
S.Vršovice - AŠ Ml. Boleslav
14 : 31
0 branek
31.03. [CQ016]
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
19 : 15
0 branek
31.03. [CQ013]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
12 : 12
1 branek
31.03. [CQ011]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 14
0 branek
Erima přebor starších žáků
13.11. [CX059]
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
26 : 14
0 branek
13.11. [CX057]
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
20 : 11
0 branek
13.11. [CX055]
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
18 : 10
0 branek
13.11. [CX052]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
13 : 11
0 branek
30.10. [CX049]
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
18 : 27
2 branek
30.10. [CX046]
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
17 : 16
1 branek
30.10. [CX043]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
18 : 14
0 branek
30.10. [CX041]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 15
0 branek
15.10. [CX038]
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
12 : 10
0 branek
15.10. [CX036]
AŠ Ml. Boleslav - Úvaly
14 : 22
0 branek
15.10. [CX034]
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
12 : 11
0 branek
15.10. [CX032]
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
17 : 6
0 branek
18.09. [CX020]
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
19 : 18
0 branek
18.09. [CX017]
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
10 : 20
0 branek
Další
Předchozí kola
turnaj AŠ Ml.Boleslav 27.5. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
9 : 14
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
12 : 15
video
online
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 11
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
10 : 15
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
14 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
2 : 17
video
online
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
9 : 10
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
14 : 7
video
online
Kobylisy - Zruč n.S.
19 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
10 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
AŠ Ml. Boleslav
20
14
1
5
316 : 215
29
2
Kobylisy
20
13
1
6
295 : 224
27
3
Zruč n.S.
20
9
3
8
254 : 252
21
4
S.Vršovice
20
10
1
9
240 : 265
21
5
TJ Sokol Bělá
20
0
2
18
154 : 303
2
Tabulka střelců
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
89
Martin Dvořák
Sokol Kobylisy
82
Jan Chmelík
TJ AŠ Mladá Boleslav
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Senohrábek
Sokol Vršovice
9
David Kadlec
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Zelenka
TJ AŠ Mladá Boleslav
14
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
14
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.