Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Rozpis soutěže
kvalifikace - podzim
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Tomáš Kočí
Post
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
7
Starty
Erima přebor starších žáků - skupina B
27.05. [CQ050]
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
10 : 15
0 branek
27.05. [CQ047]
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
9 : 10
0 branek
27.05. [CQ044]
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
10 : 15
1 branek
27.05. [CQ041]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
9 : 14
0 branek
12.05. [CQ039]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 11
0 branek
12.05. [CQ036]
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
9 : 12
1 branek
12.05. [CQ034]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
10 : 11
1 branek
12.05. [CQ032]
Kobylisy - AŠ Ml. Boleslav
14 : 10
0 branek
29.04. [CQ030]
Kobylisy - AŠ Ml. Boleslav
12 : 21
0 branek
29.04. [CQ028]
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
26 : 11
0 branek
29.04. [CQ025]
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
11 : 18
0 branek
29.04. [CQ022]
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
12 : 6
0 branek
31.03. [CQ019]
S.Vršovice - AŠ Ml. Boleslav
14 : 31
0 branek
31.03. [CQ016]
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
19 : 15
0 branek
31.03. [CQ013]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
12 : 12
1 branek
31.03. [CQ011]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 14
0 branek
Erima přebor starších žáků
13.11. [CX059]
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
26 : 14
0 branek
13.11. [CX057]
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
20 : 11
0 branek
13.11. [CX055]
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
18 : 10
0 branek
13.11. [CX052]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
13 : 11
0 branek
30.10. [CX049]
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
18 : 27
2 branek
30.10. [CX046]
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
17 : 16
1 branek
30.10. [CX043]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
18 : 14
0 branek
30.10. [CX041]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 15
0 branek
15.10. [CX038]
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
12 : 10
0 branek
15.10. [CX036]
AŠ Ml. Boleslav - Úvaly
14 : 22
0 branek
15.10. [CX034]
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
12 : 11
0 branek
15.10. [CX032]
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
17 : 6
0 branek
18.09. [CX020]
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
19 : 18
0 branek
18.09. [CX017]
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
10 : 20
0 branek
Další
Předchozí kola
23.10. turnaj Pardubice - výsledky
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
18 : 10
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
9 : 14
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
16 : 9
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
18 : 10
video
online
Pardubice - Kutná Hora
23 : 16
video
online
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
12 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
11
0
1
170 : 96
22
2
Pardubice
12
9
0
3
149 : 112
18
3
Sokol Úvaly B
12
3
0
9
106 : 148
6
4
Zruč n.S.
12
1
0
11
85 : 154
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
55
Václav Sychra
1.HC Pardubice
50
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
12
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
5
Martin Březina
Sokol Úvaly B
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
8
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
6
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.