Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Rozpis soutěže
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Adam Pišťanský
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p.Bezdězem
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
64
Počet branek
31
Starty
Erima přebor mladší žáci - skupina B
16.06. [BH079]
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
16 : 12
0 branek
16.06. [BH077]
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
12 : 22
0 branek
16.06. [BH075]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
12 : 8
1 branek
16.06. [BH072]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
11 : 6
1 branek
05.05. [BH050]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
15 : 6
2 branek
05.05. [BH048]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
15 : 11
0 branek
05.05. [BH045]
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
18 : 6
0 branek
05.05. [BH043]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
7 : 15
0 branek
21.04. [BH039]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
19 : 14
1 branek
21.04. [BH036]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
13 : 12
1 branek
21.04. [BH033]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
24 : 4
0 branek
21.04. [BH031]
Mělník - TJ Sokol Bělá
7 : 9
1 branek
15.04. [BH030]
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
10 : 5
0 branek
15.04. [BH028]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
13 : 12
1 branek
15.04. [BH025]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
19 : 9
1 branek
15.04. [BH023]
Mělník - TJ Sokol Bělá
5 : 15
1 branek
24.03. [BH020]
Kutná Hora B - TJ Sokol Bělá
8 : 23
0 branek
24.03. [BH017]
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
21 : 7
1 branek
24.03. [BH014]
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
10 : 17
0 branek
24.03. [BH011]
TJ Sokol Bělá - Mělník
14 : 5
0 branek
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
06.11. [CA015]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
1 branek
06.11. [CA008]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
0 branek
06.11. [CA004]
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
1 branek
06.11. [CA001]
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
0 branek
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
12.11. [CB009]
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 9
3 branek
12.11. [CB007]
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
16 : 12
1 branek
12.11. [CB005]
TJ Sokol Bělá - Pardubice
15 : 17
0 branek
12.11. [CB002]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
14 : 10
1 branek
Erima přebor starších žáků - skupina B
29.04. [CQ029]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
7 : 15
0 branek
29.04. [CQ026]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
20 : 5
0 branek
Další
Předchozí kola
turnaj AŠ Ml.Boleslav 27.5. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
9 : 14
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
12 : 15
video
online
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 11
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
10 : 15
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
14 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
2 : 17
video
online
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
9 : 10
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
14 : 7
video
online
Kobylisy - Zruč n.S.
19 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
10 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
AŠ Ml. Boleslav
20
14
1
5
316 : 215
29
2
Kobylisy
20
13
1
6
295 : 224
27
3
Zruč n.S.
20
9
3
8
254 : 252
21
4
S.Vršovice
20
10
1
9
240 : 265
21
5
TJ Sokol Bělá
20
0
2
18
154 : 303
2
Tabulka střelců
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
89
Martin Dvořák
Sokol Kobylisy
82
Jan Chmelík
TJ AŠ Mladá Boleslav
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Senohrábek
Sokol Vršovice
9
David Kadlec
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Zelenka
TJ AŠ Mladá Boleslav
14
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
14
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.