Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
Rozpis soutěže
turnaj Bělá 6.11.
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Ondřej Němeček
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
2
Starty
Erima přebor Prahy mladších žáků
13.11. [BE054]
Chodov - L.Vršovice
19 : 5
0 branek
13.11. [BE051]
L.Vršovice - Kobylisy
8 : 7
0 branek
22.10. [BE048]
L.Vršovice - Dukla 4
7 : 13
0 branek
22.10. [BE046]
Chodov - L.Vršovice
13 : 4
0 branek
22.10. [BE044]
L.Vršovice - Dukla 6
1 : 26
0 branek
22.10. [BE042]
S.Vršovice - L.Vršovice
2 : 6
0 branek
16.10. [BE032]
S.Vršovice - L.Vršovice
10 : 5
0 branek
02.10. [BE028]
L.Vršovice - Dukla 6
3 : 29
0 branek
02.10. [BE026]
Kobylisy - L.Vršovice
7 : 11
0 branek
02.10. [BE024]
L.Vršovice - Chodov
5 : 16
0 branek
02.10. [BE022]
S.Vršovice - L.Vršovice
6 : 5
0 branek
03.09. [BE009]
L.Vršovice - Chodov
6 : 21
0 branek
03.09. [BE007]
Dukla 6 - L.Vršovice
21 : 0
0 branek
03.09. [BE005]
Dukla 4 - L.Vršovice
15 : 0
0 branek
Erima přebor mladší žáci - skupina B
16.06. [BH079]
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
16 : 12
0 branek
16.06. [BH076]
L.Vršovice - Kobylisy
12 : 14
0 branek
16.06. [BH073]
S.Vršovice - L.Vršovice
6 : 13
0 branek
16.06. [BH071]
L.Vršovice - Sokol Úvaly B
15 : 14
1 branek
15.04. [BH030]
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
10 : 5
0 branek
15.04. [BH027]
L.Vršovice - S.Vršovice
6 : 9
0 branek
15.04. [BH024]
Zruč n.S. - L.Vršovice
9 : 8
0 branek
15.04. [BH021]
L.Vršovice - Mělník
13 : 4
1 branek
10.03. [BH009]
L.Vršovice - Zruč n.S.
6 : 12
0 branek
10.03. [BH006]
S.Vršovice - L.Vršovice
5 : 8
0 branek
10.03. [BH004]
L.Vršovice - Kobylisy
11 : 13
0 branek
10.03. [BH002]
Kutná Hora B - L.Vršovice
3 : 4
0 branek
Předchozí kola
1. turnaj - Bělá p. B. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
video
online
Úvaly - Sokol Úvaly B
11 : 2
video
online
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 7
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
video
online
Úvaly - Pardubice
4 : 10
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
9 : 10
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
5
5
0
0
55 : 37
10
2
Pardubice
5
4
0
1
52 : 35
8
3
Ml. Boleslav
5
2
0
3
42 : 50
4
4
Úvaly
5
2
0
3
37 : 38
4
5
TJ Sokol Bělá
5
2
0
3
37 : 40
4
6
Sokol Úvaly B
5
0
0
5
23 : 46
0
Tabulka střelců
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
33
Václav Sychra
1.HC Pardubice
17
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
2
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Vaněk
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
Robin Macháček
1.HC Pardubice
4
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.