Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Rozpis soutěže
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Tomáš Flachs
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
11
Starty
Erima přebor mladší žáci - skupina B
02.06. [BH068]
Sokol Úvaly B - Kutná Hora B
20 : 6
1 branek
02.06. [BH066]
Kutná Hora B - S.Vršovice
8 : 15
3 branek
02.06. [BH063]
Mělník - Kutná Hora B
7 : 7
0 branek
02.06. [BH061]
Kutná Hora B - Zruč n.S.
3 : 16
1 branek
05.05. [BH050]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
15 : 6
0 branek
05.05. [BH047]
Kutná Hora B - Sokol Úvaly B
8 : 5
1 branek
05.05. [BH044]
Kobylisy - Kutná Hora B
22 : 7
0 branek
05.05. [BH041]
Kutná Hora B - Zruč n.S.
8 : 14
0 branek
21.04. [BH040]
Kutná Hora B - Mělník
6 : 19
0 branek
21.04. [BH038]
Kutná Hora B - S.Vršovice
3 : 26
0 branek
21.04. [BH035]
Kobylisy - Kutná Hora B
25 : 7
0 branek
21.04. [BH033]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
24 : 4
0 branek
24.03. [BH020]
Kutná Hora B - TJ Sokol Bělá
8 : 23
0 branek
24.03. [BH018]
Sokol Úvaly B - Kutná Hora B
14 : 11
1 branek
24.03. [BH015]
Kutná Hora B - L.Vršovice
9 : 13
1 branek
24.03. [BH013]
Mělník - Kutná Hora B
5 : 7
2 branek
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
06.11. [CA014]
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
0 branek
06.11. [CA010]
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
0 branek
06.11. [CA008]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
0 branek
06.11. [CA006]
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
0 branek
06.11. [CA003]
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
0 branek
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
12.11. [CB008]
Kutná Hora - Pardubice
17 : 13
0 branek
12.11. [CB006]
Úvaly - Kutná Hora
9 : 16
0 branek
12.11. [CB004]
Ml. Boleslav - Kutná Hora
8 : 22
0 branek
12.11. [CB002]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
14 : 10
0 branek
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
23.10. [CV023]
Pardubice - Kutná Hora
23 : 16
0 branek
23.10. [CV022]
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
18 : 10
0 branek
24.09. [CV011]
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
22 : 11
1 branek
24.09. [CV009]
Kutná Hora - Pardubice
14 : 12
0 branek
24.09. [CV007]
Kutná Hora - Zruč n.S.
18 : 7
0 branek
Další
Předchozí kola
turnaj AŠ Ml.Boleslav 27.5. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
9 : 14
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
12 : 15
video
online
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 11
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
10 : 15
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
14 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
2 : 17
video
online
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
9 : 10
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
14 : 7
video
online
Kobylisy - Zruč n.S.
19 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
10 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
AŠ Ml. Boleslav
20
14
1
5
316 : 215
29
2
Kobylisy
20
13
1
6
295 : 224
27
3
Zruč n.S.
20
9
3
8
254 : 252
21
4
S.Vršovice
20
10
1
9
240 : 265
21
5
TJ Sokol Bělá
20
0
2
18
154 : 303
2
Tabulka střelců
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
89
Martin Dvořák
Sokol Kobylisy
82
Jan Chmelík
TJ AŠ Mladá Boleslav
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Senohrábek
Sokol Vršovice
9
David Kadlec
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Zelenka
TJ AŠ Mladá Boleslav
14
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
14
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.