Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Rozpis soutěže
jarní část soutěže
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Tomáš Flachs
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
11
Starty
Erima přebor mladší žáci - skupina B
02.06. [BH068]
Sokol Úvaly B - Kutná Hora B
20 : 6
1 branek
02.06. [BH066]
Kutná Hora B - S.Vršovice
8 : 15
3 branek
02.06. [BH063]
Mělník - Kutná Hora B
7 : 7
0 branek
02.06. [BH061]
Kutná Hora B - Zruč n.S.
3 : 16
1 branek
05.05. [BH050]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
15 : 6
0 branek
05.05. [BH047]
Kutná Hora B - Sokol Úvaly B
8 : 5
1 branek
05.05. [BH044]
Kobylisy - Kutná Hora B
22 : 7
0 branek
05.05. [BH041]
Kutná Hora B - Zruč n.S.
8 : 14
0 branek
21.04. [BH040]
Kutná Hora B - Mělník
6 : 19
0 branek
21.04. [BH038]
Kutná Hora B - S.Vršovice
3 : 26
0 branek
21.04. [BH035]
Kobylisy - Kutná Hora B
25 : 7
0 branek
21.04. [BH033]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
24 : 4
0 branek
24.03. [BH020]
Kutná Hora B - TJ Sokol Bělá
8 : 23
0 branek
24.03. [BH018]
Sokol Úvaly B - Kutná Hora B
14 : 11
1 branek
24.03. [BH015]
Kutná Hora B - L.Vršovice
9 : 13
1 branek
24.03. [BH013]
Mělník - Kutná Hora B
5 : 7
2 branek
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
06.11. [CA014]
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
0 branek
06.11. [CA010]
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
0 branek
06.11. [CA008]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
0 branek
06.11. [CA006]
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
0 branek
06.11. [CA003]
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
0 branek
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
12.11. [CB008]
Kutná Hora - Pardubice
17 : 13
0 branek
12.11. [CB006]
Úvaly - Kutná Hora
9 : 16
0 branek
12.11. [CB004]
Ml. Boleslav - Kutná Hora
8 : 22
0 branek
12.11. [CB002]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
14 : 10
0 branek
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
23.10. [CV023]
Pardubice - Kutná Hora
23 : 16
0 branek
23.10. [CV022]
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
18 : 10
0 branek
24.09. [CV011]
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
22 : 11
1 branek
24.09. [CV009]
Kutná Hora - Pardubice
14 : 12
0 branek
24.09. [CV007]
Kutná Hora - Zruč n.S.
18 : 7
0 branek
Další
Předchozí kola
turnaj Úvaly 17.6. - výsledky
video
online
Úvaly - Kutná Hora
13 : 12
video
online
Chodov - Dukla 4
5 : 26
video
online
Pardubice - Kutná Hora
13 : 9
video
online
Úvaly - Chodov
16 : 11
video
online
Dukla 4 - Pardubice
26 : 15
video
online
Kutná Hora - Chodov
18 : 13
video
online
Úvaly - Pardubice
17 : 15
video
online
Dukla 4 - Kutná Hora
17 : 9
video
online
Chodov - Pardubice
12 : 17
video
online
Úvaly - Dukla 4
12 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
25
24
0
1
468 : 241
48
2
Dukla 4
25
20
0
5
419 : 312
40
3
Úvaly
25
12
0
13
349 : 353
24
4
Pardubice
25
11
0
14
382 : 406
22
5
Chodov
25
7
0
18
308 : 423
14
6
Kutná Hora
25
1
0
24
304 : 495
2
Tabulka střelců
Karel Myslbek
Dukla Praha 6
155
David Voříšek
Dukla Praha 4
116
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
16
Eduard Uher
TJ JM Chodov
9
David Krouský
Dukla Praha 6
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Schwarz
TJ Sparta Kutná Hora
16
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
16
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.