Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Rozpis soutěže
kvalifikace - podzim
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Tomáš Flachs
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
11
Starty
Erima přebor mladší žáci - skupina B
02.06. [BH068]
Sokol Úvaly B - Kutná Hora B
20 : 6
1 branek
02.06. [BH066]
Kutná Hora B - S.Vršovice
8 : 15
3 branek
02.06. [BH063]
Mělník - Kutná Hora B
7 : 7
0 branek
02.06. [BH061]
Kutná Hora B - Zruč n.S.
3 : 16
1 branek
05.05. [BH050]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
15 : 6
0 branek
05.05. [BH047]
Kutná Hora B - Sokol Úvaly B
8 : 5
1 branek
05.05. [BH044]
Kobylisy - Kutná Hora B
22 : 7
0 branek
05.05. [BH041]
Kutná Hora B - Zruč n.S.
8 : 14
0 branek
21.04. [BH040]
Kutná Hora B - Mělník
6 : 19
0 branek
21.04. [BH038]
Kutná Hora B - S.Vršovice
3 : 26
0 branek
21.04. [BH035]
Kobylisy - Kutná Hora B
25 : 7
0 branek
21.04. [BH033]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
24 : 4
0 branek
24.03. [BH020]
Kutná Hora B - TJ Sokol Bělá
8 : 23
0 branek
24.03. [BH018]
Sokol Úvaly B - Kutná Hora B
14 : 11
1 branek
24.03. [BH015]
Kutná Hora B - L.Vršovice
9 : 13
1 branek
24.03. [BH013]
Mělník - Kutná Hora B
5 : 7
2 branek
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
06.11. [CA014]
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
0 branek
06.11. [CA010]
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
0 branek
06.11. [CA008]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
0 branek
06.11. [CA006]
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
0 branek
06.11. [CA003]
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
0 branek
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
12.11. [CB008]
Kutná Hora - Pardubice
17 : 13
0 branek
12.11. [CB006]
Úvaly - Kutná Hora
9 : 16
0 branek
12.11. [CB004]
Ml. Boleslav - Kutná Hora
8 : 22
0 branek
12.11. [CB002]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
14 : 10
0 branek
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
23.10. [CV023]
Pardubice - Kutná Hora
23 : 16
0 branek
23.10. [CV022]
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
18 : 10
0 branek
24.09. [CV011]
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
22 : 11
1 branek
24.09. [CV009]
Kutná Hora - Pardubice
14 : 12
0 branek
24.09. [CV007]
Kutná Hora - Zruč n.S.
18 : 7
0 branek
Další
Předchozí kola
23.10. turnaj Pardubice - výsledky
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
18 : 10
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
9 : 14
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
16 : 9
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
18 : 10
video
online
Pardubice - Kutná Hora
23 : 16
video
online
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
12 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
11
0
1
170 : 96
22
2
Pardubice
12
9
0
3
149 : 112
18
3
Sokol Úvaly B
12
3
0
9
106 : 148
6
4
Zruč n.S.
12
1
0
11
85 : 154
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
55
Václav Sychra
1.HC Pardubice
50
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
12
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
5
Martin Březina
Sokol Úvaly B
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
8
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
6
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.