Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
Rozpis soutěže
turnaj Bělá 6.11.
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Aleš Matejovič
Post
Mateřský klub
HC Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
52
Počet branek
140
Starty
Žákovská liga starších žáků
14.04. [AO186]
F.-Místek A - Zubří A
30 : 24
3 branek
14.04. [AO184]
Zubří A - Kopřivnice A
18 : 17
1 branek
14.04. [AO182]
Strakonice A - Zubří A
20 : 21
0 branek
25.03. [AO173]
Zubří A - Dukla 6
13 : 15
0 branek
25.03. [AO171]
Karviná A - Zubří A
13 : 17
0 branek
25.03. [AO169]
Zubří A - STM Olomouc
18 : 10
0 branek
25.03. [AO166]
Kopřivnice A - Zubří A
17 : 15
2 branek
04.03. [AO139]
F.-Místek A - Zubří A
19 : 18
0 branek
04.03. [AO137]
Zubří A - Lovosice
14 : 13
0 branek
04.03. [AO130]
Jičín - Zubří A
15 : 25
3 branek
04.03. [AO125]
STM Olomouc - Zubří A
10 : 16
1 branek
12.02. [AO111]
Zubří A - Strakonice A
28 : 19
1 branek
12.02. [AO110]
Ivančice - Zubří A
17 : 24
4 branek
12.02. [AO107]
Kopřivnice A - Zubří A
16 : 16
0 branek
21.01. [AO100]
HK KP Brno - Zubří A
19 : 33
8 branek
21.01. [AO097]
Zubří A - Úvaly
19 : 15
0 branek
21.01. [AO094]
Zubří A - Dukla 6
15 : 16
2 branek
21.01. [AO091]
Talent A - Zubří A
26 : 16
4 branek
11.12. [AO014]
Sokol II.Prostějov - Zubří A
17 : 29
4 branek
11.12. [AO011]
F.-Místek A - Zubří A
12 : 16
1 branek
11.12. [AO009]
Zubří A - Strakonice A
16 : 19
0 branek
11.12. [AO006]
Zubří A - Liberec
27 : 13
2 branek
11.12. [AO003]
Jičín - Zubří A
13 : 28
3 branek
SML Starší žáci
09.06. [NC060]
Kopřivnice A - Zubří A
26 : 24
0 branek
15.04. [NC088]
Zubří A - Kopřivnice A
30 : 16
1 branek
01.04. [NC082]
Zubří A - Polanka
26 : 20
6 branek
24.03. [NC079]
Karviná A - Zubří A
25 : 24
3 branek
18.03. [NC075]
Zubří A - Rožnov p/R
26 : 16
1 branek
19.11. [NC047]
Rožnov p/R - Zubří A
16 : 20
0 branek
13.11. [NC042]
Zubří A - Ostrava
39 : 13
2 branek
Další
Předchozí kola
1. turnaj - Bělá p. B. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
video
online
Úvaly - Sokol Úvaly B
11 : 2
video
online
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 7
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
video
online
Úvaly - Pardubice
4 : 10
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
9 : 10
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
5
5
0
0
55 : 37
10
2
Pardubice
5
4
0
1
52 : 35
8
3
Ml. Boleslav
5
2
0
3
42 : 50
4
4
Úvaly
5
2
0
3
37 : 38
4
5
TJ Sokol Bělá
5
2
0
3
37 : 40
4
6
Sokol Úvaly B
5
0
0
5
23 : 46
0
Tabulka střelců
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
33
Václav Sychra
1.HC Pardubice
17
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
2
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Vaněk
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
Robin Macháček
1.HC Pardubice
4
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.