Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Rozpis soutěže
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Jonáš Sychra
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
45
Starty
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
06.11. [CA015]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
1 branek
06.11. [CA012]
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
2 branek
06.11. [CA009]
Úvaly - Pardubice
4 : 10
2 branek
06.11. [CA005]
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
2 branek
06.11. [CA003]
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
0 branek
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
12.11. [CB010]
Pardubice - Ml. Boleslav
11 : 13
1 branek
12.11. [CB008]
Kutná Hora - Pardubice
17 : 13
0 branek
12.11. [CB005]
TJ Sokol Bělá - Pardubice
15 : 17
0 branek
12.11. [CB003]
Pardubice - Úvaly
16 : 12
4 branek
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
23.10. [CV023]
Pardubice - Kutná Hora
23 : 16
1 branek
23.10. [CV021]
Pardubice - Zruč n.S.
16 : 9
1 branek
23.10. [CV019]
Pardubice - Sokol Úvaly B
18 : 10
3 branek
08.10. [CV017]
Pardubice - Kutná Hora
2 : 3
0 branek
08.10. [CV015]
Zruč n.S. - Pardubice
4 : 7
0 branek
08.10. [CV014]
Sokol Úvaly B - Pardubice
5 : 9
1 branek
11.09. [CV006]
Pardubice - Zruč n.S.
10 : 7
1 branek
11.09. [CV003]
Kutná Hora - Pardubice
19 : 5
0 branek
11.09. [CV002]
Sokol Úvaly B - Pardubice
8 : 10
0 branek
Oblastní přebor - starší žáci
02.06. [IB058]
Pardubice - Náchod
38 : 13
0 branek
Oblastní přebor - mladší žáci
09.06. [IC072]
Pardubice - D.Králové
23 : 8
4 branek
02.06. [IC070]
Pardubice - Náchod
28 : 12
4 branek
20.05. [IC066]
Hr. Králové - Pardubice
23 : 16
5 branek
05.05. [IC057]
Pardubice - Turnov
23 : 8
5 branek
21.04. [IC049]
Jičín - Pardubice
27 : 13
0 branek
14.04. [IC046]
Pardubice - KF Ledeč n. S.
20 : 21
0 branek
26.11. [IC034]
D.Králové - Pardubice
19 : 21
0 branek
25.11. [IC033]
Pardubice - Chrudim
33 : 21
3 branek
06.11. [IC029]
Pardubice - Hr. Králové
21 : 23
2 branek
16.10. [IC020]
Turnov - Pardubice
14 : 19
3 branek
02.10. [IC014]
KF Ledeč n. S. - Pardubice
14 : 10
0 branek
Další
Předchozí kola
turnaj AŠ Ml.Boleslav 27.5. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
9 : 14
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
12 : 15
video
online
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 11
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
10 : 15
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
14 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
2 : 17
video
online
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
9 : 10
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
14 : 7
video
online
Kobylisy - Zruč n.S.
19 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
10 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
AŠ Ml. Boleslav
20
14
1
5
316 : 215
29
2
Kobylisy
20
13
1
6
295 : 224
27
3
Zruč n.S.
20
9
3
8
254 : 252
21
4
S.Vršovice
20
10
1
9
240 : 265
21
5
TJ Sokol Bělá
20
0
2
18
154 : 303
2
Tabulka střelců
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
89
Martin Dvořák
Sokol Kobylisy
82
Jan Chmelík
TJ AŠ Mladá Boleslav
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Senohrábek
Sokol Vršovice
9
David Kadlec
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Zelenka
TJ AŠ Mladá Boleslav
14
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
14
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.