Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
Rozpis soutěže
turnaj Bělá 6.11.
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Jiří Moravec
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
216
Starty
2.liga starších dorostenců Č
20.05. [AH127]
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 25
3 branek
21.04. [AH103]
Chrudim - Loko Č.Budějovice
32 : 32
5 branek
15.04. [AH097]
Liberec - Chrudim
22 : 37
7 branek
25.03. [AH091]
Chrudim - Chodov
22 : 26
3 branek
10.03. [AH079]
Chrudim - Lovosice
23 : 26
4 branek
03.03. [AH073]
Ml.Boleslav - Chrudim
25 : 31
2 branek
25.02. [AH067]
Chrudim - Louny
23 : 27
2 branek
11.12. [AH061]
TJ Kutná Hora - Chrudim
22 : 38
3 branek
26.11. [AH049]
Sokol Vršovice - Chrudim
20 : 29
4 branek
20.11. [AH043]
Chrudim - HC Plzeň
22 : 27
2 branek
13.11. [AH037]
Loko Č.Budějovice - Chrudim
28 : 33
3 branek
30.10. [AH031]
Chrudim - Liberec
38 : 20
3 branek
23.10. [AH025]
Chodov - Chrudim
28 : 28
2 branek
08.10. [AH013]
Lovosice - Chrudim
39 : 23
2 branek
02.10. [AH007]
Chrudim - Ml.Boleslav
24 : 27
5 branek
25.09. [AH001]
Louny - Chrudim
27 : 27
0 branek
2.liga mladších dorostenců Č
19.05. [AK127]
Jablonec - Chrudim
26 : 24
6 branek
13.05. [AK126]
Chrudim - S.Vršovice
24 : 25
8 branek
06.05. [AK116]
Č.Budějovice - Chrudim
36 : 22
3 branek
29.04. [AK113]
Chrudim - Zruč n.S.
37 : 28
7 branek
22.04. [AK105]
Úvaly - Chrudim
20 : 18
9 branek
14.04. [AK100]
Chrudim - Louny
35 : 23
10 branek
24.03. [AK094]
TJ košutka - Chrudim
26 : 35
10 branek
18.03. [AK087]
Chrudim - D.Králové
28 : 28
10 branek
11.03. [AK083]
Třeboň - Chrudim
25 : 40
7 branek
04.03. [AK074]
Chrudim - Ústí n.L.
26 : 23
9 branek
26.02. [AK072]
Ml. Boleslav - Chrudim
25 : 35
6 branek
10.12. [AK061]
Chrudim - Jablonec
21 : 24
4 branek
03.12. [AK060]
S.Vršovice - Chrudim
19 : 21
7 branek
27.11. [AK050]
Chrudim - Č.Budějovice
27 : 24
9 branek
Další
Předchozí kola
1. turnaj - Bělá p. B. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
video
online
Úvaly - Sokol Úvaly B
11 : 2
video
online
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 7
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
video
online
Úvaly - Pardubice
4 : 10
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
9 : 10
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
5
5
0
0
55 : 37
10
2
Pardubice
5
4
0
1
52 : 35
8
3
Ml. Boleslav
5
2
0
3
42 : 50
4
4
Úvaly
5
2
0
3
37 : 38
4
5
TJ Sokol Bělá
5
2
0
3
37 : 40
4
6
Sokol Úvaly B
5
0
0
5
23 : 46
0
Tabulka střelců
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
33
Václav Sychra
1.HC Pardubice
17
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
2
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Vaněk
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
Robin Macháček
1.HC Pardubice
4
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.