Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Rozpis soutěže
kvalifikace - podzim
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Karel Řezáč
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
159
Starty
2.liga starších dorostenců Č
15.04. [AH102]
Loko Č.Budějovice - Chodov
27 : 36
7 branek
18.03. [AH089]
Loko Č.Budějovice - Louny
28 : 27
2 branek
25.02. [AH070]
Liberec - Loko Č.Budějovice
20 : 36
1 branek
03.12. [AH059]
Loko Č.Budějovice - Ml.Boleslav
37 : 25
2 branek
27.11. [AH050]
TJ Kutná Hora - Loko Č.Budějovice
21 : 27
0 branek
20.11. [AH048]
Loko Č.Budějovice - Sokol Vršovice
32 : 10
0 branek
23.10. [AH026]
Loko Č.Budějovice - Lovosice
16 : 31
2 branek
15.10. [AH023]
Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 25
4 branek
01.10. [AH010]
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 14
0 branek
25.09. [AH004]
Loko Č.Budějovice - Liberec
27 : 24
5 branek
1.liga mladších dorostenců
21.04. [AJ106]
Strakonice - Karviná
17 : 34
3 branek
24.03. [AJ093]
Strakonice - Náchod
24 : 23
8 branek
17.03. [AJ089]
Dukla - Strakonice
33 : 28
2 branek
10.03. [AJ080]
Strakonice - Kopřivnice
27 : 31
3 branek
03.03. [AJ078]
Lovosice - Strakonice
36 : 22
3 branek
26.02. [AJ067]
Ostrava - Strakonice
24 : 21
1 branek
11.12. [AJ066]
N.Veselí - Strakonice
31 : 18
4 branek
03.12. [AJ056]
Strakonice - Frýdek-Místek
31 : 27
6 branek
24.11. [AJ053]
Jičín - Strakonice
33 : 26
5 branek
19.11. [AJ045]
Strakonice - Zubří
26 : 32
7 branek
22.10. [AJ027]
Náchod - Strakonice
18 : 31
7 branek
08.10. [AJ014]
Kopřivnice - Strakonice
31 : 18
8 branek
01.10. [AJ012]
Strakonice - Lovosice
17 : 22
3 branek
24.09. [AJ001]
Strakonice - Ostrava
27 : 33
5 branek
2.liga mladších dorostenců Č
15.04. [AK102]
Č.Budějovice - Zruč n.S.
29 : 29
9 branek
18.03. [AK089]
Č.Budějovice - Louny
31 : 29
7 branek
10.03. [AK081]
TJ košutka - Č.Budějovice
33 : 36
11 branek
10.12. [AK063]
Ústí n.L. - Č.Budějovice
40 : 33
7 branek
27.11. [AK050]
Chrudim - Č.Budějovice
27 : 24
1 branek
20.11. [AK048]
Č.Budějovice - S.Vršovice
25 : 20
2 branek
Další
Předchozí kola
23.10. turnaj Pardubice - výsledky
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
18 : 10
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
9 : 14
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
16 : 9
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
18 : 10
video
online
Pardubice - Kutná Hora
23 : 16
video
online
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
12 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
11
0
1
170 : 96
22
2
Pardubice
12
9
0
3
149 : 112
18
3
Sokol Úvaly B
12
3
0
9
106 : 148
6
4
Zruč n.S.
12
1
0
11
85 : 154
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
55
Václav Sychra
1.HC Pardubice
50
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
12
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
5
Martin Březina
Sokol Úvaly B
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
8
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
6
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.