Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Rozpis soutěže
jarní část soutěže
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.7.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
2.9. 18:30
AN015
Ledeč n.S. - H.Brod
28 : 24
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
11.3. 14:30
BG024
Kutná Hora - Dukla 4
19 : 10
11.3. 13:10
BG022
Dukla 6 - Kutná Hora
17 : 10
Erima přebor mladší žáci - skupina B
2.6. 13:50
BH069
S.Vršovice - Mělník
14 : 11
2.6. 13:10
BH068
Sokol Úvaly B - Kutná Hora B
20 : 6
2.6. 11:50
BH066
Kutná Hora B - S.Vršovice
8 : 15
2.6. 11:10
BH065
Mělník - Sokol Úvaly B
10 : 15
2.6. 09:50
BH063
Mělník - Kutná Hora B
7 : 7
2.6. 09:10
BH062
S.Vršovice - Sokol Úvaly B
11 : 18
5.5. 14:30
BH050
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
15 : 6
5.5. 13:50
BH049
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
10 : 22
5.5. 12:30
BH047
Kutná Hora B - Sokol Úvaly B
8 : 5
5.5. 11:10
BH045
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
18 : 6
5.5. 09:50
BH043
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
7 : 15
5.5. 08:30
BH041
Kutná Hora B - Zruč n.S.
8 : 14
10.3. 14:30
BH009
L.Vršovice - Zruč n.S.
6 : 12
10.3. 13:10
BH007
Zruč n.S. - Kobylisy
12 : 6
10.3. 11:50
BH005
Zruč n.S. - Kutná Hora B
14 : 1
10.3. 11:10
BH004
L.Vršovice - Kobylisy
11 : 13
10.3. 10:30
BH003
S.Vršovice - Zruč n.S.
5 : 18
Erima přebor starších žáků - skupina B
12.5. 11:50
CQ036
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
9 : 12
12.5. 09:50
CQ033
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
13 : 7
Společná regionální liga
28.4. 13:00
CR031
Zruč n.S. - Sokol Úvaly
34 : 23
21.4. 13:00
CR030
Zruč n.S. - Wendy Mělník
21 : 17
11.9. 14:00
CU001
Zruč n.S. - Sokol Úvaly
25 : 22
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
11.9. 12:00
CV005
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
11 : 4
11.9. 10:30
CV003
Kutná Hora - Pardubice
19 : 5
11.9. 09:40
CV002
Sokol Úvaly B - Pardubice
8 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Úvaly 17.6. - výsledky
video
online
Úvaly - Kutná Hora
13 : 12
video
online
Chodov - Dukla 4
5 : 26
video
online
Pardubice - Kutná Hora
13 : 9
video
online
Úvaly - Chodov
16 : 11
video
online
Dukla 4 - Pardubice
26 : 15
video
online
Kutná Hora - Chodov
18 : 13
video
online
Úvaly - Pardubice
17 : 15
video
online
Dukla 4 - Kutná Hora
17 : 9
video
online
Chodov - Pardubice
12 : 17
video
online
Úvaly - Dukla 4
12 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
25
24
0
1
468 : 241
48
2
Dukla 4
25
20
0
5
419 : 312
40
3
Úvaly
25
12
0
13
349 : 353
24
4
Pardubice
25
11
0
14
382 : 406
22
5
Chodov
25
7
0
18
308 : 423
14
6
Kutná Hora
25
1
0
24
304 : 495
2
Tabulka střelců
Karel Myslbek
Dukla Praha 6
155
David Voříšek
Dukla Praha 4
116
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
16
Eduard Uher
TJ JM Chodov
9
David Krouský
Dukla Praha 6
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Schwarz
TJ Sparta Kutná Hora
16
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
16
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.