Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Petr Cibulka
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
19.6. 20:15
BA073
Čambavamba - Praha 4 "C"
28 : 10
28.5. 20:45
BA079
Praha 4 "C" - Slavia B
14 : 38
24.10. 19:15
BA043
Slavia B - Všenory
17 : 18
Přebor Prahy žen
19.4. 18:15
BB050
Praha 4 - S.Vršovice B
13 : 24
19.9. 18:45
BB017
Radlice - Praha 4
19 : 6
Erima přebor Prahy starších žáků
17.9. 15:10
BC020
Dukla 4 - S.Vršovice
18 : 8
17.9. 13:50
BC018
Chodov - Dukla 4
14 : 13
17.9. 13:10
BC017
S.Vršovice - Dukla 6
8 : 24
17.9. 11:10
BC014
Chodov - S.Vršovice
10 : 13
17.9. 09:40
BC012
Dukla 6 - Chodov
18 : 4
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
26.5. 14:30
CP050
Dukla 6 - Kutná Hora
22 : 15
26.5. 13:10
CP048
Chodov - Dukla 6
11 : 17
26.5. 12:30
CP047
Kutná Hora - Úvaly
18 : 22
26.5. 11:10
CP045
Dukla 6 - Úvaly
11 : 9
26.5. 10:30
CP044
Chodov - Kutná Hora
18 : 14
26.5. 09:50
CP043
Pardubice - Dukla 6
11 : 19
26.5. 09:10
CP042
Úvaly - Chodov
10 : 12
26.5. 08:30
CP041
Kutná Hora - Pardubice
8 : 16
27.11. 13:15
CP110
Pardubice - Dukla 4
16 : 20
27.11. 12:40
CP109
Úvaly - Kutná Hora
20 : 15
27.11. 10:55
CP106
Pardubice - Úvaly
9 : 19
27.11. 10:20
CP105
Kutná Hora - Chodov
14 : 18
27.11. 09:45
CP104
Dukla 4 - Dukla 6
11 : 20
27.11. 09:10
CP103
Kutná Hora - Pardubice
15 : 20
27.11. 08:00
CP101
Chodov - Dukla 6
8 : 16
Erima přebor starších žáků - skupina B
27.5. 13:05
CQ048
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
14 : 7
27.5. 12:30
CQ047
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
9 : 10
27.5. 11:20
CQ045
S.Vršovice - Zruč n.S.
14 : 13
27.5. 10:45
CQ044
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
10 : 15
27.5. 09:35
CQ042
Kobylisy - S.Vršovice
12 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
1. turnaj - Bělá p. B. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
video
online
Úvaly - Sokol Úvaly B
11 : 2
video
online
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 7
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
video
online
Úvaly - Pardubice
4 : 10
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
9 : 10
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
5
5
0
0
55 : 37
10
2
Pardubice
5
4
0
1
52 : 35
8
3
Ml. Boleslav
5
2
0
3
42 : 50
4
4
Úvaly
5
2
0
3
37 : 38
4
5
TJ Sokol Bělá
5
2
0
3
37 : 40
4
6
Sokol Úvaly B
5
0
0
5
23 : 46
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.