Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
Rozpis soutěže
turnaj Bělá 6.11.
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Finále Žákovské ligy starších žáků
2.6. 11:45
AOA004
F.-Místek A - Zubří A
24 : 23
2.6. 09:30
AOA002
Karviná A - Zubří A
12 : 14
1.liga žen
13.5. 15:00
AR132
Slavia B. - Otrokovice
32 : 21
10.12. 13:30
AR065
HC Plzeň - Olomouc B
26 : 18
3.12. 13:40
AR055
Pardubice - Otrokovice
22 : 32
20.11. 12:00
AR050
Liberec - SVŠ Plzeň A
32 : 17
2.liga žen Č
21.4. 15:00
AS114
J.Hradec B - Č.Budějovice
30 : 26
26.2. 17:30
AS078
Most B - Astra
17 : 21
18.2. 11:00
AS070
S.Vršovice - Č.Budějovice
24 : 27
27.11. 17:00
AS063
Ústí n.L. - Č.Budějovice
18 : 20
1.liga starších dorostenek
13.5. 11:00
AU132
Slavia - Písek
31 : 23
18.2. 13:00
AU070
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
24 : 23
10.12. 15:30
AU065
HC Plzeň - Olomouc
23 : 22
2.liga starších dorostenek
21.4. 11:00
AV051
Házená J.Hradec - Astra Praha
17 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
13.5. 13:00
AW132
Slavia - Písek
19 : 19
18.2. 09:00
AW070
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
13 : 35
3.12. 11:50
AW055
Pardubice - Písek
16 : 35
27.11. 15:00
AW063
HK Spartak Ústí n.L. - SVŠ Plzeň
17 : 37
20.11. 10:00
AW050
DHK Loko Liberec - SVŠ Plzeň
17 : 26
Český pohár žen
5.10. 19:00
AY019
Kobylisy - Písek
20 : 38
Přebor Prahy žen
9.10. 14:00
BB030
Mělník - Astra C
16 : 27
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
6.11. 13:55
CA014
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
6.11. 13:05
CA012
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
6.11. 11:50
CA009
Úvaly - Pardubice
4 : 10
6.11. 10:35
CA006
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
6.11. 10:10
CA005
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
6.11. 08:55
CA002
Úvaly - Sokol Úvaly B
11 : 2
6.11. 08:30
CA001
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
Společná regionální liga
22.4. 17:00
CR028
Sokol Úvaly - Ml. Boleslav B
18 : 16
15.4. 15:00
CR026
L.Vršovice - Zruč n.S.
22 : 12
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
1. turnaj - Bělá p. B. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
video
online
Úvaly - Sokol Úvaly B
11 : 2
video
online
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 7
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
video
online
Úvaly - Pardubice
4 : 10
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
9 : 10
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
5
5
0
0
55 : 37
10
2
Pardubice
5
4
0
1
52 : 35
8
3
Ml. Boleslav
5
2
0
3
42 : 50
4
4
Úvaly
5
2
0
3
37 : 38
4
5
TJ Sokol Bělá
5
2
0
3
37 : 40
4
6
Sokol Úvaly B
5
0
0
5
23 : 46
0
Tabulka střelců
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
33
Václav Sychra
1.HC Pardubice
17
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
2
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Vaněk
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
Robin Macháček
1.HC Pardubice
4
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.