Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Rozpis soutěže
SRL
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 10:00
AC129
Dukla B - Sez. Ústí
29 : 25
6.5. 17:00
AC120
VŠ Plzeň - Písek
31 : 22
6.5. 15:30
AC115
Starý Plzenec - Bohemians
23 : 23
12.11. 17:00
AC042
Třeboň B - VŠ Plzeň
31 : 22
29.10. 15:30
AC035
Ledeč n.S. - Bohemians
26 : 25
24.9. 10:00
AC004
Dukla B - Třeboň B
34 : 30
2.liga mužů SVČ
28.4. 18:00
AD111
Ústí n.L. - Most
35 : 24
15.4. 18:00
AD102
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
41 : 23
24.3. 17:00
AD095
Žatec - Ml. Boleslav
18 : 21
29.10. 13:00
AD035
Kolín - S.Vršovice
25 : 20
23.10. 17:30
AD026
Praha 4 - Kolín
25 : 15
16.10. 17:00
AD023
Most - Praha 4
23 : 32
1.liga starších dorostenců
19.5. 12:00
AG129
Dukla - Zubří
29 : 25
24.9. 14:00
AG004
Dukla - Jičín
27 : 24
2.liga starších dorostenců Č
17.3. 13:30
AH087
TJ Kutná Hora - HC Plzeň
21 : 39
3.3. 16:00
AH078
Lovosice - Louny
33 : 22
11.12. 17:00
AH064
Liberec - Chodov
24 : 40
15.10. 17:00
AH023
Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 25
1.10. 10:30
AH010
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 14
25.9. 12:00
AH006
TJ Kutná Hora - Ml.Boleslav
24 : 28
1.liga mladších dorostenců
3.3. 14:00
AJ078
Lovosice - Strakonice
36 : 22
24.9. 12:00
AJ004
Dukla - Jičín
31 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
28.4. 16:00
AK111
Ústí n.L. - Louny
25 : 27
22.4. 15:00
AK105
Úvaly - Chrudim
20 : 18
12.11. 15:00
AK042
Třeboň - D.Králové
22 : 29
15.10. 15:00
AK023
Louny - Č.Budějovice
25 : 27
Český pohár mužů
18.9. 13:00
AN039
Slavia - Ledeč n.S.
31 : 25
Finále Žákovské ligy starších žáků
3.6. 12:30
AOA014
Zubří A - Strakonice A
18 : 15
3.6. 08:30
AOA010
Strakonice A - Lovosice
17 : 20
2.6. 14:45
AOA007
Zubří A - Lovosice
15 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 16. kolo - výsledky
video
online
Ml. Boleslav B - Sokol Úvaly
24 : 19
video
online
L.Vršovice - Kutná Hora
17 : 24
video
online
Wendy Mělník - Zruč n.S.
25 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
15
14
1
0
409 : 304
29
2
Sokol Úvaly
15
8
0
7
359 : 360
16
3
Zruč n.S.
15
6
3
6
334 : 338
15
4
L.Vršovice
15
6
0
9
311 : 326
12
5
Ml. Boleslav B
15
4
2
9
314 : 350
10
6
Wendy Mělník
15
4
0
11
351 : 400
8
Tabulka střelců
Ondřej Kroutil
TJ Sokol Úvaly
84
Tomáš Keller
Wendy Mělník
84
Michal Polák
TJ Sokol Úvaly
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Hejl
Jiskra Zruč n. Sáz.
32
Michal Šťastný
TJ AŠ Ml. Boleslav B
17
Michal Polák
TJ Sokol Úvaly
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Srba
Wendy Mělník
52
Michal Polák
TJ Sokol Úvaly
34
František Štika
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.