Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
Rozpis soutěže
turnaj Bělá 6.11.
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 10:00
AC129
Dukla B - Sez. Ústí
29 : 25
6.5. 17:00
AC120
VŠ Plzeň - Písek
31 : 22
6.5. 15:30
AC115
Starý Plzenec - Bohemians
23 : 23
12.11. 17:00
AC042
Třeboň B - VŠ Plzeň
31 : 22
29.10. 15:30
AC035
Ledeč n.S. - Bohemians
26 : 25
24.9. 10:00
AC004
Dukla B - Třeboň B
34 : 30
2.liga mužů SVČ
28.4. 18:00
AD111
Ústí n.L. - Most
35 : 24
15.4. 18:00
AD102
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
41 : 23
24.3. 17:00
AD095
Žatec - Ml. Boleslav
18 : 21
29.10. 13:00
AD035
Kolín - S.Vršovice
25 : 20
23.10. 17:30
AD026
Praha 4 - Kolín
25 : 15
16.10. 17:00
AD023
Most - Praha 4
23 : 32
1.liga starších dorostenců
19.5. 12:00
AG129
Dukla - Zubří
29 : 25
24.9. 14:00
AG004
Dukla - Jičín
27 : 24
2.liga starších dorostenců Č
17.3. 13:30
AH087
TJ Kutná Hora - HC Plzeň
21 : 39
3.3. 16:00
AH078
Lovosice - Louny
33 : 22
11.12. 17:00
AH064
Liberec - Chodov
24 : 40
15.10. 17:00
AH023
Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 25
1.10. 10:30
AH010
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 14
25.9. 12:00
AH006
TJ Kutná Hora - Ml.Boleslav
24 : 28
1.liga mladších dorostenců
3.3. 14:00
AJ078
Lovosice - Strakonice
36 : 22
24.9. 12:00
AJ004
Dukla - Jičín
31 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
28.4. 16:00
AK111
Ústí n.L. - Louny
25 : 27
22.4. 15:00
AK105
Úvaly - Chrudim
20 : 18
12.11. 15:00
AK042
Třeboň - D.Králové
22 : 29
15.10. 15:00
AK023
Louny - Č.Budějovice
25 : 27
Český pohár mužů
18.9. 13:00
AN039
Slavia - Ledeč n.S.
31 : 25
Finále Žákovské ligy starších žáků
3.6. 12:30
AOA014
Zubří A - Strakonice A
18 : 15
3.6. 08:30
AOA010
Strakonice A - Lovosice
17 : 20
2.6. 14:45
AOA007
Zubří A - Lovosice
15 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
1. turnaj - Bělá p. B. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
video
online
Úvaly - Sokol Úvaly B
11 : 2
video
online
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 7
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
video
online
Úvaly - Pardubice
4 : 10
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
9 : 10
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
5
5
0
0
55 : 37
10
2
Pardubice
5
4
0
1
52 : 35
8
3
Ml. Boleslav
5
2
0
3
42 : 50
4
4
Úvaly
5
2
0
3
37 : 38
4
5
TJ Sokol Bělá
5
2
0
3
37 : 40
4
6
Sokol Úvaly B
5
0
0
5
23 : 46
0
Tabulka střelců
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
33
Václav Sychra
1.HC Pardubice
17
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
2
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Vaněk
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
Robin Macháček
1.HC Pardubice
4
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.