Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Rozpis soutěže
jarní část soutěže
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Eliška Brožová
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.4.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy starších žákyň
6.11. 14:00
BD050
Slavia - Kobylisy II
13 : 15
6.11. 13:20
BD049
Astra - Háje
6 : 9
6.11. 11:20
BD046
Háje - S.Vršovice
17 : 6
6.11. 10:00
BD044
S.Vršovice - Kobylisy II
12 : 28
6.11. 08:40
BD042
Astra - S.Vršovice
12 : 9
Erima přebor Prahy mladších žáků
16.10. 13:10
BE037
Dukla 6 - S.Vršovice
28 : 3
16.10. 11:50
BE035
Dukla 4 - S.Vršovice
19 : 9
16.10. 10:30
BE033
Kobylisy - Dukla 4
10 : 17
16.10. 09:00
BE031
Dukla 6 - Kobylisy
22 : 5
Přebor Prahy mladších žákyň
8.10. 13:40
BF038
Astra - Háje
8 : 20
8.10. 13:00
BF037
Slavia - S.Vršovice
10 : 5
8.10. 11:00
BF034
Astra - Slavia
15 : 14
8.10. 10:20
BF033
Kobylisy II - Háje
7 : 18
8.10. 09:00
BF031
Slavia - Kobylisy II
7 : 12
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
21.4. 15:00
BG045
Ml. Boleslav - Dukla 6
7 : 18
21.4. 14:20
BG044
Kutná Hora - Dukla 4
15 : 16
21.4. 13:40
BG043
Úvaly - Ml. Boleslav
23 : 10
21.4. 13:00
BG042
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 8
21.4. 12:20
BG041
Dukla 4 - Úvaly
20 : 23
21.4. 11:40
BG040
Ml. Boleslav - Kutná Hora
7 : 15
21.4. 10:20
BG038
Dukla 4 - Ml. Boleslav
19 : 8
21.4. 09:40
BG037
Kutná Hora - Úvaly
11 : 10
21.4. 09:00
BG036
Dukla 6 - Dukla 4
22 : 11
Erima přebor mladší žáci - skupina B
15.4. 13:00
BH027
L.Vršovice - S.Vršovice
6 : 9
15.4. 11:40
BH025
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
19 : 9
15.4. 10:20
BH023
Mělník - TJ Sokol Bělá
5 : 15
15.4. 09:40
BH022
S.Vršovice - Zruč n.S.
11 : 15
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
1.4. 15:00
CP020
Pardubice - Chodov
18 : 13
1.4. 14:20
CP019
Úvaly - Dukla 4
15 : 21
1.4. 13:40
CP018
Dukla 6 - Pardubice
21 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Úvaly 17.6. - výsledky
video
online
Úvaly - Kutná Hora
13 : 12
video
online
Chodov - Dukla 4
5 : 26
video
online
Pardubice - Kutná Hora
13 : 9
video
online
Úvaly - Chodov
16 : 11
video
online
Dukla 4 - Pardubice
26 : 15
video
online
Kutná Hora - Chodov
18 : 13
video
online
Úvaly - Pardubice
17 : 15
video
online
Dukla 4 - Kutná Hora
17 : 9
video
online
Chodov - Pardubice
12 : 17
video
online
Úvaly - Dukla 4
12 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
25
24
0
1
468 : 241
48
2
Dukla 4
25
20
0
5
419 : 312
40
3
Úvaly
25
12
0
13
349 : 353
24
4
Pardubice
25
11
0
14
382 : 406
22
5
Chodov
25
7
0
18
308 : 423
14
6
Kutná Hora
25
1
0
24
304 : 495
2
Tabulka střelců
Karel Myslbek
Dukla Praha 6
155
David Voříšek
Dukla Praha 4
116
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
16
Eduard Uher
TJ JM Chodov
9
David Krouský
Dukla Praha 6
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Schwarz
TJ Sparta Kutná Hora
16
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
16
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.