Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Rozpis soutěže
kvalifikace - podzim
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Eliška Brožová
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.4.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy starších žákyň
6.11. 14:00
BD050
Slavia - Kobylisy II
13 : 15
6.11. 13:20
BD049
Astra - Háje
6 : 9
6.11. 11:20
BD046
Háje - S.Vršovice
17 : 6
6.11. 10:00
BD044
S.Vršovice - Kobylisy II
12 : 28
6.11. 08:40
BD042
Astra - S.Vršovice
12 : 9
Erima přebor Prahy mladších žáků
16.10. 13:10
BE037
Dukla 6 - S.Vršovice
28 : 3
16.10. 11:50
BE035
Dukla 4 - S.Vršovice
19 : 9
16.10. 10:30
BE033
Kobylisy - Dukla 4
10 : 17
16.10. 09:00
BE031
Dukla 6 - Kobylisy
22 : 5
Přebor Prahy mladších žákyň
8.10. 13:40
BF038
Astra - Háje
8 : 20
8.10. 13:00
BF037
Slavia - S.Vršovice
10 : 5
8.10. 11:00
BF034
Astra - Slavia
15 : 14
8.10. 10:20
BF033
Kobylisy II - Háje
7 : 18
8.10. 09:00
BF031
Slavia - Kobylisy II
7 : 12
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
21.4. 15:00
BG045
Ml. Boleslav - Dukla 6
7 : 18
21.4. 14:20
BG044
Kutná Hora - Dukla 4
15 : 16
21.4. 13:40
BG043
Úvaly - Ml. Boleslav
23 : 10
21.4. 13:00
BG042
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 8
21.4. 12:20
BG041
Dukla 4 - Úvaly
20 : 23
21.4. 11:40
BG040
Ml. Boleslav - Kutná Hora
7 : 15
21.4. 10:20
BG038
Dukla 4 - Ml. Boleslav
19 : 8
21.4. 09:40
BG037
Kutná Hora - Úvaly
11 : 10
21.4. 09:00
BG036
Dukla 6 - Dukla 4
22 : 11
Erima přebor mladší žáci - skupina B
15.4. 13:00
BH027
L.Vršovice - S.Vršovice
6 : 9
15.4. 11:40
BH025
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
19 : 9
15.4. 10:20
BH023
Mělník - TJ Sokol Bělá
5 : 15
15.4. 09:40
BH022
S.Vršovice - Zruč n.S.
11 : 15
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
1.4. 15:00
CP020
Pardubice - Chodov
18 : 13
1.4. 14:20
CP019
Úvaly - Dukla 4
15 : 21
1.4. 13:40
CP018
Dukla 6 - Pardubice
21 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
23.10. turnaj Pardubice - výsledky
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
18 : 10
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
9 : 14
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
16 : 9
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
18 : 10
video
online
Pardubice - Kutná Hora
23 : 16
video
online
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
12 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
11
0
1
170 : 96
22
2
Pardubice
12
9
0
3
149 : 112
18
3
Sokol Úvaly B
12
3
0
9
106 : 148
6
4
Zruč n.S.
12
1
0
11
85 : 154
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
55
Václav Sychra
1.HC Pardubice
50
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
12
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
5
Martin Březina
Sokol Úvaly B
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
8
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
6
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.