Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
Rozpis soutěže
turnaj Bělá 6.11.
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
27.5. 18:00
A055
VŠ Plzeň "B" - Lokomotiva Plzeň "B"
27 : 23
19.5. 14:45
A052
Šťáhlavy - Košutka B
18 : 26
12.5. 13:30
A047
Plzenec "B" - Bolevec M.A.T.
19 : 22
11.5. 19:00
A045
Rokycany - Košutka B
25 : 28
6.5. 18:15
A041-hala
Lokomotiva Plzeň "B" - Rokycany
25 : 18
29.4. 18:15
A040-hala
Lokomotiva Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
25 : 26
28.4. 13:30
A038
Plzenec "B" - Košutka B
27 : 27
22.4. 18:45
A036-hala
VŠ Plzeň "B" - Plzenec "B"
27 : 17
23.10. 17:00
A026
Bolevec M.A.T. - Košutka B
27 : 31
22.10. 14:45
A025
Šťáhlavy - Rokycany
19 : 21
15.10. 16:30
A021
Rokycany - Třemošná
26 : 25
11.9. 18:00
A002
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
20 : 19
Žákovská liga starších žáků
24.3. 14:15
AO162
Strakonice A - Jičín
22 : 17
24.3. 13:30
AO161
F.-Místek A - Lovosice
25 : 16
24.3. 12:00
AO159
Lovosice - Jičín
25 : 21
24.3. 09:45
AO156
Strakonice A - Lovosice
22 : 22
24.3. 09:00
AO155
Talent A - F.-Místek A
28 : 21
21.1. 15:30
AO100
HK KP Brno - Zubří A
19 : 33
21.1. 13:15
AO097
Zubří A - Úvaly
19 : 15
21.1. 11:45
AO095
Úvaly - HK KP Brno
13 : 10
21.1. 09:30
AO092
Dukla 6 - Úvaly
22 : 12
21.1. 08:45
AO091
Talent A - Zubří A
26 : 16
Žákovská liga starších žaček
14.4. 13:20
AZ126
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
14.4. 12:30
AZ125
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
14.4. 11:00
AZ124
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
14.4. 10:20
AZ123
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
12.2. 14:40
AZ057
DHC-SVŠ Plzeň - Most
19 : 17
12.2. 12:50
AZ056
J.Hradec - DHC-SVŠ Plzeň
18 : 19
12.2. 10:00
AZ054
Most - J.Hradec
14 : 19
12.2. 09:00
AZ053
HC Plzeň "A" - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
1. turnaj - Bělá p. B. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
video
online
Úvaly - Sokol Úvaly B
11 : 2
video
online
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 5
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 7
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
video
online
Úvaly - Pardubice
4 : 10
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
9 : 10
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
4 : 10
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
5
5
0
0
55 : 37
10
2
Pardubice
5
4
0
1
52 : 35
8
3
Ml. Boleslav
5
2
0
3
42 : 50
4
4
Úvaly
5
2
0
3
37 : 38
4
5
TJ Sokol Bělá
5
2
0
3
37 : 40
4
6
Sokol Úvaly B
5
0
0
5
23 : 46
0
Tabulka střelců
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
33
Václav Sychra
1.HC Pardubice
17
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
2
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Vaněk
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
Robin Macháček
1.HC Pardubice
4
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.