Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Rozpis soutěže
jarní část soutěže
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Radovan Kábrt
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
24.3. 15:30
AC092
Ledeč n.S. - Dukla B
29 : 29
11.12. 17:00
AC061
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
22 : 23
23.10. 15:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
33 : 28
2.liga mužů SVČ
13.5. 17:00
AD121
Slavia - Jablonec
28 : 27
24.3. 10:30
AD092
Kolín - Praha 4
27 : 38
25.2. 17:00
AD070
Libčice n. Vlt. - Praha 4
25 : 27
26.11. 18:00
AD052
Ústí n.L. - Kolín
31 : 26
20.11. 19:00
AD044
Slavia - Libčice n. Vlt.
25 : 16
16.10. 17:00
AD019
Jablonec - Ústí n.L.
27 : 26
9.10. 18:00
AD017
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
29 : 26
2.liga mužů JM
15.4. 15:00
AE101
H.Brod - Hustopeče
20 : 37
1.liga starších dorostenců
11.12. 15:00
AG061
Talent Plzeň - Ostrava
40 : 22
2.10. 13:00
AG009
Jičín - Náchod
35 : 25
2.liga starších dorostenců Č
29.4. 12:00
AH113
TJ Kutná Hora - Chodov
22 : 39
23.10. 13:00
AH025
Chodov - Chrudim
28 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.12. 13:00
AJ061
Talent Plzeň - Ostrava
44 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
4.12. 15:00
AK057
Úvaly - Třeboň
21 : 19
26.11. 16:00
AK052
Ústí n.L. - Úvaly
33 : 25
16.10. 15:00
AK019
Jablonec - Ústí n.L.
31 : 25
9.10. 14:45
AK017
Chrudim - Třeboň
38 : 15
Český pohár mužů
4.9. 10:30
AN002
Kutná Hora - Bohemians
21 : 30
Žákovská liga starších žáků
22.1. 16:30
AO080
Lovosice - Rožnov p/R
23 : 9
22.1. 15:40
AO079
Kopřivnice A - Jičín
24 : 21
22.1. 13:10
AO076
Jičín - Zlín
20 : 8
22.1. 11:30
AO074
Rožnov p/R - Zlín
16 : 13
22.1. 10:40
AO073
Lovosice - Jičín
20 : 11
2.liga žen Č
5.5. 11:00
AS123
S.Vršovice - Most B
26 : 18
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU123
S.Vršovice - Olomouc
23 : 36
2.liga starších dorostenek
10.3. 11:00
AV037
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
32 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
5.5. 09:00
AW123
S.Vršovice - Háje
19 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Úvaly 17.6. - výsledky
video
online
Úvaly - Kutná Hora
13 : 12
video
online
Chodov - Dukla 4
5 : 26
video
online
Pardubice - Kutná Hora
13 : 9
video
online
Úvaly - Chodov
16 : 11
video
online
Dukla 4 - Pardubice
26 : 15
video
online
Kutná Hora - Chodov
18 : 13
video
online
Úvaly - Pardubice
17 : 15
video
online
Dukla 4 - Kutná Hora
17 : 9
video
online
Chodov - Pardubice
12 : 17
video
online
Úvaly - Dukla 4
12 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
25
24
0
1
468 : 241
48
2
Dukla 4
25
20
0
5
419 : 312
40
3
Úvaly
25
12
0
13
349 : 353
24
4
Pardubice
25
11
0
14
382 : 406
22
5
Chodov
25
7
0
18
308 : 423
14
6
Kutná Hora
25
1
0
24
304 : 495
2
Tabulka střelců
Karel Myslbek
Dukla Praha 6
155
David Voříšek
Dukla Praha 4
116
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
16
Eduard Uher
TJ JM Chodov
9
David Krouský
Dukla Praha 6
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Schwarz
TJ Sparta Kutná Hora
16
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
16
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.