Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Rozpis soutěže
kvalifikace - podzim
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Jakub Humpola
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p.Bezdězem
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
71
Počet branek
166
Starty
Erima přebor mladší žáci - skupina B
16.06. [BH079]
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
16 : 12
7 branek
16.06. [BH077]
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
12 : 22
10 branek
16.06. [BH075]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
12 : 8
3 branek
16.06. [BH072]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
11 : 6
3 branek
05.05. [BH050]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
15 : 6
5 branek
05.05. [BH048]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
15 : 11
4 branek
05.05. [BH045]
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
18 : 6
3 branek
05.05. [BH043]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
7 : 15
2 branek
21.04. [BH039]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
19 : 14
6 branek
21.04. [BH036]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
13 : 12
4 branek
21.04. [BH033]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora B
24 : 4
7 branek
21.04. [BH031]
Mělník - TJ Sokol Bělá
7 : 9
3 branek
15.04. [BH030]
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
10 : 5
1 branek
15.04. [BH028]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
13 : 12
6 branek
15.04. [BH025]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
19 : 9
3 branek
15.04. [BH023]
Mělník - TJ Sokol Bělá
5 : 15
3 branek
24.03. [BH020]
Kutná Hora B - TJ Sokol Bělá
8 : 23
5 branek
24.03. [BH017]
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
21 : 7
7 branek
24.03. [BH014]
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
10 : 17
5 branek
24.03. [BH011]
TJ Sokol Bělá - Mělník
14 : 5
4 branek
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
06.11. [CA015]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
3 branek
06.11. [CA011]
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
1 branek
06.11. [CA008]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
1 branek
06.11. [CA004]
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
1 branek
06.11. [CA001]
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
1 branek
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
12.11. [CB009]
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 9
1 branek
12.11. [CB007]
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
16 : 12
4 branek
12.11. [CB005]
TJ Sokol Bělá - Pardubice
15 : 17
4 branek
12.11. [CB002]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
14 : 10
2 branek
Erima přebor starších žáků - skupina B
27.05. [CQ041]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
9 : 14
0 branek
Další
Předchozí kola
23.10. turnaj Pardubice - výsledky
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
18 : 10
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
9 : 14
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
16 : 9
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
18 : 10
video
online
Pardubice - Kutná Hora
23 : 16
video
online
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
12 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
11
0
1
170 : 96
22
2
Pardubice
12
9
0
3
149 : 112
18
3
Sokol Úvaly B
12
3
0
9
106 : 148
6
4
Zruč n.S.
12
1
0
11
85 : 154
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
55
Václav Sychra
1.HC Pardubice
50
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Černý
Sokol Úvaly B
12
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
5
Martin Březina
Sokol Úvaly B
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
8
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
6
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.