Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Rozpis soutěže
jarní část soutěže
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Jakub Loukotka
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p.Bezdězem
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
42
Počet branek
24
Starty
Erima přebor mladší žáci - skupina B
16.06. [BH079]
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
16 : 12
1 branek
16.06. [BH077]
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
12 : 22
3 branek
16.06. [BH075]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
12 : 8
4 branek
16.06. [BH072]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
11 : 6
0 branek
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
06.11. [CA015]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
0 branek
06.11. [CA011]
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
0 branek
06.11. [CA008]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
0 branek
06.11. [CA004]
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
0 branek
06.11. [CA001]
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
0 branek
Erima přebor starších žáků - skupina B
27.05. [CQ048]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
14 : 7
1 branek
27.05. [CQ046]
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
2 : 17
0 branek
27.05. [CQ043]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 11
1 branek
27.05. [CQ041]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
9 : 14
2 branek
12.05. [CQ039]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 11
0 branek
12.05. [CQ037]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
12 : 12
0 branek
12.05. [CQ035]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
15 : 7
0 branek
12.05. [CQ033]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
13 : 7
0 branek
29.04. [CQ029]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
7 : 15
1 branek
29.04. [CQ026]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
20 : 5
0 branek
29.04. [CQ022]
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
12 : 6
0 branek
31.03. [CQ020]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
17 : 9
0 branek
31.03. [CQ017]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
13 : 13
0 branek
31.03. [CQ014]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
18 : 12
0 branek
31.03. [CQ011]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 14
0 branek
17.03. [CQ009]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
7 : 13
2 branek
17.03. [CQ006]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
10 : 7
1 branek
17.03. [CQ004]
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
8 : 18
0 branek
17.03. [CQ002]
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
24 : 4
0 branek
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
24.09. [CW011]
TJ Sokol Bělá - Mělník
15 : 8
2 branek
24.09. [CW010]
Úvaly - TJ Sokol Bělá
17 : 2
0 branek
Další
Předchozí kola
turnaj Úvaly 17.6. - výsledky
video
online
Úvaly - Kutná Hora
13 : 12
video
online
Chodov - Dukla 4
5 : 26
video
online
Pardubice - Kutná Hora
13 : 9
video
online
Úvaly - Chodov
16 : 11
video
online
Dukla 4 - Pardubice
26 : 15
video
online
Kutná Hora - Chodov
18 : 13
video
online
Úvaly - Pardubice
17 : 15
video
online
Dukla 4 - Kutná Hora
17 : 9
video
online
Chodov - Pardubice
12 : 17
video
online
Úvaly - Dukla 4
12 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
25
24
0
1
468 : 241
48
2
Dukla 4
25
20
0
5
419 : 312
40
3
Úvaly
25
12
0
13
349 : 353
24
4
Pardubice
25
11
0
14
382 : 406
22
5
Chodov
25
7
0
18
308 : 423
14
6
Kutná Hora
25
1
0
24
304 : 495
2
Tabulka střelců
Karel Myslbek
Dukla Praha 6
155
David Voříšek
Dukla Praha 4
116
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
16
Eduard Uher
TJ JM Chodov
9
David Krouský
Dukla Praha 6
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Schwarz
TJ Sparta Kutná Hora
16
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
16
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.