Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Rozpis soutěže
kvalifikace - podzim
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Jakub Loukotka
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p.Bezdězem
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
42
Počet branek
24
Starty
Erima přebor mladší žáci - skupina B
16.06. [BH079]
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
16 : 12
1 branek
16.06. [BH077]
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
12 : 22
3 branek
16.06. [BH075]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
12 : 8
4 branek
16.06. [BH072]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
11 : 6
0 branek
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
06.11. [CA015]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
0 branek
06.11. [CA011]
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 7
0 branek
06.11. [CA008]
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
8 : 7
0 branek
06.11. [CA004]
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
0 branek
06.11. [CA001]
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
6 : 8
0 branek
Erima přebor starších žáků - skupina B
27.05. [CQ048]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
14 : 7
1 branek
27.05. [CQ046]
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
2 : 17
0 branek
27.05. [CQ043]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 11
1 branek
27.05. [CQ041]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
9 : 14
2 branek
12.05. [CQ039]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 11
0 branek
12.05. [CQ037]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
12 : 12
0 branek
12.05. [CQ035]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
15 : 7
0 branek
12.05. [CQ033]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
13 : 7
0 branek
29.04. [CQ029]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
7 : 15
1 branek
29.04. [CQ026]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
20 : 5
0 branek
29.04. [CQ022]
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
12 : 6
0 branek
31.03. [CQ020]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
17 : 9
0 branek
31.03. [CQ017]
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
13 : 13
0 branek
31.03. [CQ014]
Kobylisy - TJ Sokol Bělá
18 : 12
0 branek
31.03. [CQ011]
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 14
0 branek
17.03. [CQ009]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
7 : 13
2 branek
17.03. [CQ006]
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
10 : 7
1 branek
17.03. [CQ004]
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
8 : 18
0 branek
17.03. [CQ002]
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
24 : 4
0 branek
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
24.09. [CW011]
TJ Sokol Bělá - Mělník
15 : 8
2 branek
24.09. [CW010]
Úvaly - TJ Sokol Bělá
17 : 2
0 branek
Další
Předchozí kola
23.10. turnaj Ml.Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
9 : 8
video
online
Mělník - Úvaly
2 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Mělník
14 : 5
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
10 : 18
video
online
Úvaly - TJ Sokol Bělá
11 : 11
video
online
Mělník - Ml. Boleslav
7 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Úvaly
12
11
1
0
219 : 69
23
2
TJ Sokol Bělá
12
6
1
5
122 : 119
13
3
Ml. Boleslav
12
6
0
6
130 : 141
12
4
Mělník
12
0
0
12
66 : 208
0
Tabulka střelců
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
74
Patrik Parma
TJ Sokol Úvaly A
62
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Eliáš
TJ Sokol Úvaly A
4
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
3
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Paul
TJ Sokol Úvaly A
16
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
8
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.