Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Rozpis soutěže
turnaj Břve 12.11.
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Václav Sychra
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
75
Počet branek
205
Starty
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
06.11. [CA015]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
3 branek
06.11. [CA012]
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
1 branek
06.11. [CA009]
Úvaly - Pardubice
4 : 10
5 branek
06.11. [CA005]
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
3 branek
06.11. [CA003]
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
5 branek
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
17.06. [CP059]
Chodov - Pardubice
12 : 17
1 branek
17.06. [CP057]
Úvaly - Pardubice
17 : 15
1 branek
17.06. [CP055]
Dukla 4 - Pardubice
26 : 15
2 branek
17.06. [CP053]
Pardubice - Kutná Hora
13 : 9
0 branek
26.05. [CP049]
Úvaly - Pardubice
14 : 11
1 branek
26.05. [CP046]
Pardubice - Chodov
21 : 16
0 branek
26.05. [CP043]
Pardubice - Dukla 6
11 : 19
0 branek
26.05. [CP041]
Kutná Hora - Pardubice
8 : 16
1 branek
12.05. [CP039]
Pardubice - Dukla 4
15 : 13
1 branek
12.05. [CP037]
Chodov - Pardubice
6 : 20
1 branek
12.05. [CP035]
Kutná Hora - Pardubice
10 : 18
3 branek
12.05. [CP032]
Pardubice - Dukla 6
10 : 20
0 branek
28.04. [CP030]
Úvaly - Pardubice
16 : 18
0 branek
28.04. [CP027]
Pardubice - Dukla 6
12 : 20
2 branek
28.04. [CP024]
Dukla 4 - Pardubice
17 : 16
0 branek
28.04. [CP021]
Pardubice - Kutná Hora
20 : 15
0 branek
01.04. [CP020]
Pardubice - Chodov
18 : 13
1 branek
01.04. [CP018]
Dukla 6 - Pardubice
21 : 13
1 branek
01.04. [CP015]
Pardubice - Úvaly
17 : 19
3 branek
01.04. [CP013]
Dukla 4 - Pardubice
16 : 14
0 branek
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
23.10. [CV023]
Pardubice - Kutná Hora
23 : 16
8 branek
23.10. [CV021]
Pardubice - Zruč n.S.
16 : 9
5 branek
23.10. [CV019]
Pardubice - Sokol Úvaly B
18 : 10
4 branek
08.10. [CV017]
Pardubice - Kutná Hora
2 : 3
0 branek
08.10. [CV015]
Zruč n.S. - Pardubice
4 : 7
1 branek
Další
Předchozí kola
turnaj Břve - výsledky
video
online
Úvaly - Ml. Boleslav
11 : 12
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
14 : 10
video
online
Pardubice - Úvaly
16 : 12
video
online
Ml. Boleslav - Kutná Hora
8 : 22
video
online
TJ Sokol Bělá - Pardubice
15 : 17
video
online
Úvaly - Kutná Hora
9 : 16
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
16 : 12
video
online
Kutná Hora - Pardubice
17 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
8 : 9
video
online
Pardubice - Ml. Boleslav
11 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
4
4
0
0
69 : 40
8
2
Ml. Boleslav
4
3
0
1
49 : 56
6
3
Pardubice
4
2
0
2
57 : 57
4
4
Úvaly
4
1
0
3
41 : 52
2
5
TJ Sokol Bělá
4
0
0
4
45 : 56
0
Tabulka střelců
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
38
Luboš Bandi
Sparta Kutná Hora A
23
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
4
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
3
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
12
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.