Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Rozpis soutěže
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Ladislav Charvát
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1966
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.9.2015
Koučovaná utkání
Erima přebor Prahy mladších žáků
22.10. 15:10
BE050
Dukla 4 - Dukla 6
11 : 20
22.10. 13:10
BE047
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 6
22.10. 11:10
BE044
L.Vršovice - Dukla 6
1 : 26
22.10. 09:00
BE041
Dukla 6 - Chodov
26 : 6
16.10. 15:10
BE040
Dukla 4 - Dukla 6
8 : 27
16.10. 13:10
BE037
Dukla 6 - S.Vršovice
28 : 3
16.10. 11:10
BE034
L.Vršovice - Dukla 6
2 : 31
16.10. 09:00
BE031
Dukla 6 - Kobylisy
22 : 5
2.10. 15:00
BE030
Dukla 6 - Chodov
22 : 12
2.10. 13:40
BE028
L.Vršovice - Dukla 6
3 : 29
2.10. 11:40
BE025
Dukla 6 - S.Vršovice
18 : 2
2.10. 10:20
BE023
Kobylisy - Dukla 6
5 : 27
11.9. 11:10
BE014
Chodov - Dukla 6
6 : 25
11.9. 09:00
BE011
Dukla 6 - Kobylisy
20 : 2
Erima přebor mladší žáci - finálová skupina
20.5. 13:40
BG064
Chodov - Dukla 6
12 : 21
20.5. 12:30
BG062
Dukla 6 - Ml. Boleslav
17 : 9
20.5. 11:20
BG060
Dukla 4 - Dukla 6
17 : 29
20.5. 10:10
BG058
Dukla 6 - Úvaly
23 : 17
5.5. 14:00
BG054
Dukla 6 - Chodov
25 : 8
5.5. 12:40
BG052
Úvaly - Dukla 6
16 : 20
5.5. 11:40
BG050
Dukla 6 - Kutná Hora
22 : 15
5.5. 09:40
BG047
Ml. Boleslav - Dukla 6
1 : 25
21.4. 15:00
BG045
Ml. Boleslav - Dukla 6
7 : 18
21.4. 13:00
BG042
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 8
21.4. 11:00
BG039
Úvaly - Dukla 6
13 : 19
21.4. 09:00
BG036
Dukla 6 - Dukla 4
22 : 11
11.3. 15:10
BG025
Úvaly - Dukla 6
11 : 23
11.3. 13:10
BG022
Dukla 6 - Kutná Hora
17 : 10
11.3. 11:10
BG019
Chodov - Dukla 6
5 : 25
11.3. 09:00
BG016
Dukla 6 - Dukla 4
25 : 13
Další
Předchozí kola
turnaj AŠ Ml.Boleslav 27.5. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
9 : 14
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
12 : 15
video
online
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 11
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
10 : 15
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
14 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
2 : 17
video
online
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
9 : 10
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
14 : 7
video
online
Kobylisy - Zruč n.S.
19 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
10 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
AŠ Ml. Boleslav
20
14
1
5
316 : 215
29
2
Kobylisy
20
13
1
6
295 : 224
27
3
Zruč n.S.
20
9
3
8
254 : 252
21
4
S.Vršovice
20
10
1
9
240 : 265
21
5
TJ Sokol Bělá
20
0
2
18
154 : 303
2
Tabulka střelců
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
89
Martin Dvořák
Sokol Kobylisy
82
Jan Chmelík
TJ AŠ Mladá Boleslav
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Senohrábek
Sokol Vršovice
9
David Kadlec
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Zelenka
TJ AŠ Mladá Boleslav
14
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
14
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.