Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
Erima přebor starších žáků - skupina B
Rozpis soutěže
Erima přebor starších žáků - skupina B
Společná regionální liga
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
Erima přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Rudolf Šimon
Mateřský klub
SHK D-P Pardubice
Rok narození
1957
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.12.2013
Koučovaná utkání
1.liga žen
13.5. 10:30
AR127
Pardubice - Liberec
22 : 34
29.4. 12:30
AR115
Pardubice - H.Brod
25 : 23
21.4. 16:00
AR109
HC Plzeň - Pardubice
35 : 19
15.4. 12:30
AR103
Pardubice - SVŠ Plzeň A
21 : 23
31.3. 15:00
AR097
Kunovice - Pardubice
20 : 17
18.3. 12:30
AR091
Pardubice - Kobylisy
25 : 29
11.3. 14:30
AR085
Zlín B - Pardubice
28 : 17
4.3. 10:30
AR079
Pardubice - Olomouc B
22 : 37
25.2. 13:00
AR073
Poruba B - Pardubice
34 : 19
18.2. 15:30
AR067
Pardubice - Slavia B.
26 : 41
11.12. 13:45
AR061
Liberec - Pardubice
34 : 20
3.12. 13:40
AR055
Pardubice - Otrokovice
22 : 32
19.11. 15:00
AR049
H.Brod - Pardubice
25 : 24
12.11. 14:40
AR043
Pardubice - HC Plzeň
20 : 27
5.11. 15:00
AR037
SVŠ Plzeň A - Pardubice
20 : 23
29.10. 13:40
AR031
Pardubice - Kunovice
26 : 23
16.10. 15:00
AR025
Kobylisy - Pardubice
26 : 23
8.10. 14:40
AR019
Pardubice - Zlín B
26 : 30
24.9. 13:40
AR007
Pardubice - Poruba B
25 : 31
18.9. 15:00
AR001
Slavia B. - Pardubice
26 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
13.5. 12:30
AW127
Pardubice - DHK Loko Liberec
23 : 14
6.5. 11:00
AW121
Písek - Pardubice
35 : 19
29.4. 14:30
AW115
Pardubice - H.Brod
29 : 28
22.4. 14:30
AW109
HC Plzeň - Pardubice
22 : 18
15.4. 14:30
AW103
Pardubice - SVŠ Plzeň
19 : 23
18.3. 14:30
AW091
Pardubice - Kobylisy
26 : 25
10.3. 17:00
AW085
HK Spartak Ústí n.L. - Pardubice
24 : 24
4.3. 12:30
AW079
Pardubice - Háje
31 : 28
18.2. 17:30
AW067
Pardubice - Slavia
26 : 26
18.12. 16:30
AW019
Pardubice - HK Spartak Ústí n.L.
25 : 18
Další
Předchozí kola
turnaj AŠ Ml.Boleslav 27.5. - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
9 : 14
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
12 : 15
video
online
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 11
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Kobylisy
10 : 15
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
14 : 13
video
online
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
2 : 17
video
online
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
9 : 10
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
14 : 7
video
online
Kobylisy - Zruč n.S.
19 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
10 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
AŠ Ml. Boleslav
20
14
1
5
316 : 215
29
2
Kobylisy
20
13
1
6
295 : 224
27
3
Zruč n.S.
20
9
3
8
254 : 252
21
4
S.Vršovice
20
10
1
9
240 : 265
21
5
TJ Sokol Bělá
20
0
2
18
154 : 303
2
Tabulka střelců
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
89
Martin Dvořák
Sokol Kobylisy
82
Jan Chmelík
TJ AŠ Mladá Boleslav
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Senohrábek
Sokol Vršovice
9
David Kadlec
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Zelenka
TJ AŠ Mladá Boleslav
14
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
14
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.